Strona Główna

Mapa Strony
O NAS
OFERTA
NASZE PRODUKTY
PARK MASZYNOWY
WYPALANIE PLAZMOWE
PN-EN ISO 9001:2009
KONTAKT

Dane kontaktowe:

Piątkowisko 65
95-200 Pabianice
Tel. +48 0-42 215-51-90
Fax. +48 0-42 213-15-74

Adresy E-mail:

z.p.w.m.adam.loboda@wp.pl
m.r.loboda@wp.pl
 

» Znajdź nas na mapie

» Formularz kontaktowy

ZAKŁAD PRODUKCJI WYROBÓW METALOWYCH

OBRÓBKA METALI TO NASZA SPECJALNOŚĆ
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Firma Zakład Produkcji Wyrobów Metalowych to firma Polska, działająca w branży metalowej. Zajmujemy się produkcją elementów metalowych oraz z tworzyw sztucznych. Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1989 roku. Od tamtego czasu systematyczny rozwój zakładu, pozwala na ciągłe poszerzanie oferowanych usług. 
 

Lista oferowanych usług jest na chwilę obecną naprawdę długa, zaczynając od konwencjonalnej obróbki skrawaniem poprzez spawanie, obróbkę galwaniczną i cieplno chemiczną. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie budowy, naprawy i regeneracji części maszyn i urządzeń. Jesteśmy w stanie wykonać we własnym zakresie niezbędną dokumentacje według potrzeb. 
 

  
Od 2004 roku posiadamy w swojej ofercie również obróbkę CNC. Dwa pionowe centra obróbcze, pozwalają na szybkie wykonanie nawet bardzo skomplikowanych detali w 3-5 osiach. 
  
Jakość naszych wyrobów oraz usług stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Każdy detal przechodzi przez skrupulatną kontrolę jakości, wykluczającą jakiekolwiek błędy. Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz bogaty park maszynowy to nasze główne atuty. Zapewniamy krótki termin realizacji zamówień oraz możliwość dostarczenia wykonanych produktów do klienta. 
 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY